Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    Kíváncsiságból megnéztem egy bizonyos játéknál hogy az új vga-m a maga többlet erejéből mennyit tud még kihúzni az adott vasamból. /Assassins Creed Valhalla/
    A régi kártyám pontszám eredménye:

    Az új vga. Lényegében ugyanaz több kakaóval. Hozzáteszem 215W GPU fogyasztás mellett. Nem tudom miért csak ennyi, mert adtam neki kis kakaót is....62C is jelzi még így sem adott bele mindent. :)
    Persze tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel, hát még kicsit húzhatom az időt az elkerülhetetlen előtt. ;] :)


    A kérdés használhatóság szempontjából azoknak akik régi kedvencükből akarnak aztán végletekig mindent kisajtolni, van-e még mit. Nos nálam ezzel még van nem csak statisztikailag. :K
    Hátha meghozom a kedvet csődbemenő projektekhez. ;] :R
    hozok még......ez a mxm eGPU nem rossz, hozza az elvártat. Ugyanakkor sajnálom azt a megvásárolt clevo p775dm3 -as gépet amit 315-ért árultak nem rég az aprón és végül nem hozzám került. (Azzal kicsit több lenne a pontszám.)
    Az anyagi sajnos nagy úr mindig.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák