Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz gurus #74024 üzenetére

    Rádiumnál néztem én is, csak láttam a tesztekben, hogy mindegyikban sz*r RAM- van (Asus-okban is) és így alapból nem néztem a 32GB-os modelleket... Jó a 16-os, úgyis kicserélem benne...

    Egyébként ez is egy vicc, pláne ennyi pénzért, hogy nekem kell RAM-ot cserélni benne mert ilyen árazás mellett még ezen is spórolnak, de ez legalább olyasvalami amin viszonylag könnyen tudok javítani, szóval ezt már elengedtem... :U

    Nekem mindenem fekete, a monitorok is, a perifériák is, az asztal nagyja is... furán mutatna itt egy fehér gép...

    #74027 k-adi
    Igen, nekem is elsősorban ez vele a problémám - alapvetően nem vagyok egy kompromisszumképtelen ember, de igenis ennyi pénzért ne kelljen már meghunyászkodnom, csak mert valami p*cs az utolsó 0,1% hasznot is ki akarta facsarni egy termékből...

    Egyébként hajlok rá, hogy a Legion 7 legyen... Csak a +100 ezer nem semmi mert épp lakásfelújtás közepén járok... :U

    Azt tudod hogy ICUE nélkül pontosan mit tudok csinálni a világításával? Ez a tesztekből nem annyira derül ki... Kb ugyanolyat szeretnék ami a Legion 5 modelleknek van, tehát a billentyűzet világítása fehér, az összes többi fiszfasz LED meg csík meg logó meg akármi pedig teljesen OFF...

    Mondjuk sokkal egyszerűbb lenne ha meg tudnék barátkozni az 5 Pro kinézetével, mivel a Tobii tracking nekem nem kell... A saját kijelzőjén ritkán játszanék, és akkor sem shooterekkel...

    Az 5 Pro hűtése mennyivel gyengébb a 7-nél? Egyik tesztelőnél se láttam őket azonos hardverrel, hogy összehasonlítható legyen... (az 5 Pro-ban sok tesztben 3060 van, a 7-ben pedig 5900HX és 3080... ez az 5800 + 3070 setup amiket most nálunk árulnak még nem nagyon jött szembe)

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák