Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz RM007 #63328 üzenetére

    Szia.

    Látom a mondat, kifogás értelmezéssel még mindig vannak gondok, ezért elmagyarázom.

    1. Nem hírdetek, hanem hivatkozok egy bizonyos hirdetésre, és az abban esetleg jelzett hibás megjelenítésre, amivel mint jeleztem, nincs gond, nem elírás. Ráadásul nem is az én tulajdonom, nem kért meg rá senki, hogy ajánljam és nem is ajánlottam.
    Más hirdetését elméletileg nem tiltja a szabályzat, hogy mint jó vagy rossz deal, ne lehessen megemlíteni.

    2. Itt #59798RM007, itt #60180RM007 és itt #62530RM007 láthatóak utoljára képek a gépedről, melyre hivatkozva írtam, hogy erős túlzás ezt a te szádból hallani, illetve erre a megjegyzésedre reagáltam #63313RM007 még, amit itt megjegyeztél miszerint Elég nagy baj ha hűtőpadot igényel.
    A te géped se a saját hűtése miatt olyan amilyen. Persze ez a gép konstrukció kialakítása miatt van, hiszen a általad használt és tuningolt Medion Erazer-ben ami ugyanaz mint az MSI GT70 csak egy ventinek van hely.
    Te is rá, sőt te jobban rá szorultál a kiegészítő hűtésre, annyi különbséggel, hogy a GP66 még bőven el van a kiegészítő laptop hűtő nélkül is, megáll a hőfok teljes terhelés alatt max venti mellett CPU 80-85°C GPU 65-70°C környékén míg a tiéd sajnos nem tud létezni nélküle.
    Ezzel hidd el nincs baj, és maxi jó, hogy egy ilyen gépet így meg lehet csinálni, csak mielőtt leírod ezeket, előtte kuksizd meg a sajátod és utána írd le, azt amit írtál.

    Ezt is a mesternek köszönheted, aki ezt az egészet kitalálta és összedobta neked.

    3. A konkrét "marketing fogás" hőfokokat én sem hiszem el, ezzel totálisan egyetértek veled, még laptop hűtő mellett se, de ez más tészta, a fent említett hőfokok a mérvadóak addig amíg HWiNFO-val monitorozott megerősítés nincs a tesztek, állítások mögött, laptop hűtővel és anélkül.
    1db 3D Mark teszt van fent, de se hőfok se órajel alakulás, azaz semmi nem olvasható ki belőle.

    És mint az előző hsz-nél is írtam, most is leírom még 1x Félre ne értsd, nincs a gépeddel semmi bajom, csak a kijelentésed volt pont tőled erős.
    Ja és ne vedd támadásnak, közlekedésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák