Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz motifator #62212 üzenetére

    Azt hogy menőbb, azt személyre értettem nem tárgyra... :D Bár ez sem megítélhető abból, hogy kinek milyen vas fűti a szobáját... Soha semmiről és senkiről nem gondolnám, hogy menő... Semmiért. Nem is ebből az aspektusból fogalmaztam meg a mondandómat.. ;)
    Aztán meg, itt mindenki megveszi a notiját, és tök mind1 ki gyártotta, mennyibe fájt, mennyire "jó minőségű", de rögtön azon pörög, hogy mennyire melegszik, szaladjunk a Mesterhez kenni rá egy kis fémet...(költői túlzáááás, érezd az iróniát a szavak mögött) :D
    Van egy Facebook-os TUF-os csoport, közel 17E taggal... Ha valahol akkor a FB-on jellemző az, hogy azok szólnak hozzá akiknek valami nyomora van egy-egy csoportban. Azon kívül, hogy ott is mindenki azon pörög, hogy így meg úgy melegszik, más hibát nem szoktak bedobni. Nem esik szét, nem ég ki, nem pusztul el. Kijelző szokott még elhalálozni, talán ez a legtöbb amit hibaként felhoznak, de ez sem napi vagy heti rendszerességű, inkább csak akad néhány a hozzászólások között, de a kijelzőre én is írtam, hogy egy hulladék... :K
    Engem egyáltalán nem zavar, hogy fikázzák a TUF-ot, de elég kevés tulaj van, azok között akik ezeket a negatív értékeléseket adják. Nekem volt már Dell, HP, Lenovo, Compaq, Fuji, Mac notim is, mindnek volt valami nyomora (HP volt a legjobb), de mégsem mondok róluk véleményt... Szóval az már inkább zavar, hogy előítélet van, tapasztalat meg 0... Persze az is tény, hogy ezek miatt a lehúzások miatt elég kevés tulaj van... Ördögi kör... :D
    Amúgy időközben már az enyém is full gyári állapotú, kivéve a pasztázást, minden mást, a házat is, gyári állapotra hoztam... nem ér az 2-3 fok annyit, hogy úgy nézzen ki a gép mint valami tákolmány. :D
    És záró gondolatként, nem mondanám én se senkinek, hogy ezt vagy azt vegye, pont azért amit írtál Te is. :R

    Pyttawrx #62219: Ami mi? Tényleg érdekel. Nem tudom milyen szervizben, és milyen hibákkal találkozol TUF kapcsán. És abban szervizben semmi más nem fordul meg csak TUF? Tényleg nem provokállak, valóban érdekel... :R

    isti0308 #62235: No ez meg miféle tool? :Y

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák