Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz norberto9 #62187 üzenetére

    No akkor álljon itt valakinek a véleménye akinek van is és nem csak youtube csatornákon látható videók alapján ítéli meg TUF szériát.
    Menjünk sorban. (4800H+1660Ti amiről beszélek)
    Anyaghasználat: Semmi középszerű nincs benne. Persze nem fém, hanem erős, nem hisztis műanyag. Amolyan harci öltözet, nem törik és nem érzékeny szinte semmire. Cserébe nem túl esztétikus illetve az ha valakinek a katonia style bejön... Lényegesen jobbnak találom mint a ROG-omon... Praktikusabb. Ok lehet nem szebb, de TUF-ot nem kezdi ki a gitárpengető, ha nyitni kell a házat.... ;]
    Melegedés. Igen. Melegszik, és akkor trottyol is, de elég alá egy normális hűtőpad és akkor máris jobb minden. Aztán létezik szoftveres megoldás ami segít kordában tartani a hőmérsékletet, persze minimális erővesztés terhére. ugyanakkor amit veszít azt nyeri is mert ott viszont tartósan hozza a teljesítményt. Aztán van még módosítható ház rendelése Ali-ról. de mondjuk az már nem kötelező. Inkább a pasztázás az ami nagyon sokat segít neki, és akkor még max terhelés mellett sem lesz soha 85-87 foknál melegebb a CPU a GPU meg csak távolról nézi a 70 fokot...
    Hogy a belbecs mitől lenne gagyibb azt nem tudom megítélni. Szerintem kitűnő a beltéri anyaghasználat is, és szép, igényes rend van belül is.
    Nekem a VGA teljesítménnyel kapcsolatban sincs kritikám, azt tudja amit a többi 1660Ti mobilos szegmensben. Saját tesztjem alapján mondom és azok alapján amiket mások neten mutatnak.
    Kijelző. Szemétrevaló hulladék. Kb ezen spórolják a legtöbbet, de szerencsére van DP(1.4) port rajta szóval meg lehet kergetni bármilyen minőségi monitort vele. Én nem is néztem rá a saját kijelzőjére szinte soha. Ez tény. Viszont nem volt rajta pixel hiba... (azt egyszer direkt megnéztem):DDD
    Ha ilyet veszel nem fogod megbánni, de az is igaz, hogy ezzel kiváltod sok menő gémőőőőr megvetését mert szerintük ez a vas hulladék. Nekem majdnem egy évig futott hibamentesen. Soha nem fagyizott, soha nem hibásodott meg. Persze ez kis idő és ebből nehéz következtetéseket levonni.
    Nyilván kis guba még hozzá és akkor lehet venni menőbb cuccokat amiknél kb a különbözeti ár fele az adott gyártó neve... A többi meg a kijelző... :DDD :DDD :DDD

    (Na most borítok magamra olyan átokcunamit, hogy öröm lesz nézni..., De tisztelettel kérem csak az vessen rám követ akinek volt is TUF gépe 4000-es szériából)

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák