Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz vakablak93 #62139 üzenetére

    Hogy rohadna meg... Már bocsánat, de olyan piszok nehéz leszedni, főleg erről a hisztis műanyagról, dobozból kivéve a masina, úgy néz ki mint gyerekkoromban az ifjúsági szekrényem(még az Úttörő áruházban vettük), az volt így teleragasztgatva mindenféle Rambó, Rocky, Terminátor meg Moncsiscsi(azt a szenyó nővérem rakta be a killerek közé) matricával...
    Szóval okozott némi fejtörést, hogy okés a matrcia lejött, még a ragasztó is, de nyomot hagyott a műanyagon, piszokul látszott, hogy hol voltak rajta ezek a bazári fityfenék, de végül rájöttem mi a nyitja és olyan szépen lekaptam mindet, hogy még nyoma se maradt. Semmi. Most szép letisztult minden, ahogy azt a tervezőasztalon kitalálták. Ha mondjuk valami koncepció lett volna benne, de neeem, semmi... Kb a legkisebb fiamnak is mondhattam volna, hogy "nézzed csak szentem, van itt pár matrica, dobáljad csak fel ahová tetszik. Persze, igen, jó lesz az oda is lelkem boldogsága, csak csináld nyugodtan... Nini itt egy WiFi6 cert levonó is azt neeeeeehhhe a többi közelébe, ott az a szép nagy üres rész a jobb oldalon, oda ni, arra figyel, nehogy középre kerüljön"
    Gondolom most megint én követtem el szentségtörést meeeeeert ezek a matricák nagyon kellenek... Ki leszek én innen dobva... :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák