Új hozzászólás Aktív témák

  • motifator

    senior tag

    válasz DonDragonka #62084 üzenetére

    Ezt én más oldalról közelítem meg. Alapból a gamer notebook gondolata nem az észszerűségről szól, ezt is lehetne boncolgatni. Lehet ez hobbi, vagy megszállottság. Ha van egy kattanása az embernek, akkor tök mindegy, hogy egy százassal olcsóbban mást is lehetne venni. Attól most tekintsünk el, hogy eszement helyzet van, a hardverek gyakorlatilag hiánycikkek, mindennek egekben az ára. Ez is okozza ezt a csilliárdos helyzetet, de ez a gép szerintem egy kuriózum. Hogy nem ér ennyit egy ilyen vas, az tény, sőt, van sokkal logikusabb és észszerűbb döntés, ha csak az a cél, hogy legyen egy jó ár-érték arányú gép, elfutnak rajta a kiszemelt játékok, jó munkára, stb. De ez a típus pont nem csak erről szól. Rengeteg Clevo fan van, aki megvesz ezekért a monstrumokért, akinek korábban is Clevo DTR volt, az valószínűleg erre fogja cserélni, nem feltétlen gondolkodik el rajta, hogy megéri-e? Egyszerűen ez kell neki. Egy asztali gép sokkal hatékonyabb, erősebb, kevésbé kompromisszumos a teljesítményét illetően, de ez másról szól. Főleg egy megszállottnak, vagy gamernek.
    Ha a Te példádat tekintjük, vettél egy tök jó gépet bitang jó kedvezménnyel, elégedett vagy vele. Jobbat azért az árért újként valószínűleg nem kaptál volna, de ehhez hozzájött a kedvezményed, ami egyedi eset. Szóval az én elméletemben ez így fest,és lehetne felhozni más példákat is, megszállottság, megéri-e, de ez egy gamer notebook topik :)

    [ Szerkesztve ]

    Funky + Jazz

Új hozzászólás Aktív témák