Új hozzászólás Aktív témák

  • Izuk

    újonc

    Sziasztok!
    1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    2020 dec 12 vagy 19
    (2) A gépre szánt összeg forintban?
    400k-600k-ig ft ban
    (3) Felhasználás?
    Játék, tervezés(solid egde 2020, Edgecam 2019) hobbi szinten
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    High grafika, részletességet lehet nem tudom pontosan 😃 nem kell minden fűszállat látnom, 1920x1080,
    metro exodus, league of legend, portal 2, minecraft, gtfo
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Nincs kritériumom, emberi méret legyen 1920x1080 (csak leírtam egyet)
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Semmenyire. Max évente 4 alkalommal télen 2 szer nyáron 2 szer télen. Nem használom utazás közben.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Windows
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    1 TB minimum SDD hely, RAM 16gb minimum, CD DVD olvasó nem kell
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    Legyen rajta usb csatlakozó egérhez és vagy billentyűzethez, laptop hűtőventillátornak amit a laptop alá teszek kiegeszítőt, Fogja a wi fi-t.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Új gép :D
    Itt a link amit én, kinéztem magamnak. Ezt is véleményezhetitek tippek trükkök használatával.
    https://www.amazon.de/-/en/Acer-Nitro-17-3-inch-43-9-cm-Gaming/dp/B0873PTTKT/ref=mp_s_a_1_3?dchild=1&keywords=laptop+gtx+1660+ti&qid=1607438213&refinements=p_n_feature_fifteen_browse-bin%3A8321956031%2Cp_n_feature_browse-bin%3A14725842031&rnid=392660011&s=computers&sprefix=laptop+gtx+&sr=1-3
    Hollandiában élek szóval jah. :) Nem tudom pontosan mivel jár ez az infó.
    Köszönöm a hozzászólásokat! Erőt, egészséget nektek!
    Zoli

Új hozzászólás Aktív témák