Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonycs

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elég sokat gondolkoztam a dolgon, a Legion 5i-17 és az Y540-17 között, hasonló i7 10750H/ 9750H, 17" 144Hz Full HD kijelző, 16Gb Ram, 512 gb SSD, GTX1660Ti kiépítésben. Olyan vagyok, aki szereti élőben is megnézni a "kiválasztottat", múlt héten sikerült is megnézni őket bár csak 15" méretben, az Y540-et csak pénteken, aztán úgy voltam vele, hogy megér kb. +10%-ot az, amennyivel jobban tetszik a Legion 5i.
    Pénteken megrendeltem a Digiprime-tól, 2+1 év garival, és vártam. Jött automata válasz is.
    Tegnap este jött az e-mail, hogy pont az utolsó az pixelhibás, de nekem ideadnák -10e engedménnyel (480e lett volna eleve a vége), ha nem, akkor viszont van egy nagyon jó Acer Nitro ajánlatuk, amit a Gago forumtárs már kivesézett, hogy miért is nem olyan nagyon jó...
    Ahogy néztem tegnap, eltűnt az összes hasonló Legion 5i-17 és Y540-17 az oldalukról, pedig volt mindkettőből legalább különböző 6-8 konfig a fentebb említett főbb paraméterekkel...
    Most már máshol sem látok ilyesmit, csak a Radiumnál, annak meg nem annyira jó a híre, ahogy itt olvastam.
    Ha esetleg valakinek van valami alternatív javaslata, hasonló konfigra, azt megköszönöm. Kinézetre bejött volna ez a visszafogottabb design, de hát ez van. Az asszony erőlteti, hogy még idén vegyünk valamit (mint korábban írtam, a 13 éves fiú gyermeknek lenne, amolyan mindenes is gép).

Új hozzászólás Aktív témák