Új hozzászólás Aktív témák

  • feket663

    tag

    válasz ivógéptanács #54027 üzenetére

    Én is várom a saját GF63 Thin-emet, amit szintén tőlük vásároltam. Én sok dolog miatt döntöttem mellette: Tetszik a fém borítás a fedlapon és a tenyér részen, az is, hogy nincs rajta numerikus billentyűzet, amit soha nem használok. Az előző gépem szintén egy MSI, egy 6 éves GP60-as, ami a szinte mindennapi átlag 10 órás használatot nagyobb hibák nélkül vészelte át (a zsanér takarók törtek le először, aztán többször is már meg kellett ragasztani a fedlapot is, aztán mostanában az érintőfelület gombjai hülyéskednek, és van úgy, hogy az egyik, de van, hogy mindkét hangszóró elnémul, illetve az Í betű gombja vált kicsit érzéketlenebbé, persze párszor át is pasztáztam a lehető legolcsóbb pasztával, amit itt helyben egy világ végi majdnem faluban lehet kapni), ha annyit ki fog bírni, akkor már boldog leszek, mert a gép még így is gyorsabban reagál bármire, mint egy DELL Latitude 5480-as, i7 procival (igaz U-s). Természetesen én nem vagyok hardcore gamer, ha játszom is, nem a lövöldözős játékokat szoktam, hanem inkább ilyen autós-motoros-rallis játékokat, illetve pár videó vágást szoktam még beiktatni, de nem professzionális szinten. Ezekre szerintem bőségesen elég lesz a napi netezés mellett.

Új hozzászólás Aktív témák