Új hozzászólás Aktív témák

  • Bedepi

    tag

    válasz gago1975 #54053 üzenetére

    Tudom, De nekem azt mondták anno, hogy ez azért van rajta, mert rá lehet kötni g-sync-es monitort, de a gép nem tudja gyárilag. Ha hazudtak nekem anno akkor most én is azt teszem. Annyira nem értek hozzá, ezért is kérdeztem meg. Nekem a g5-ös 793-as van, de az fix, hogy az enyémben nem volt gyárilag g-sync most meg van. Acersop-tól vásároltam, nem külföldi mutyi. Első gazdás, és a bios-t is én frissítettem rá. Meglepődtem, hogy utána jött elő ez a funkció. A matricát belinkelem majd neked. A g5-meg a g9 között a kártya a különbség, ill nekem egy színű a bill, nem világít a logo meg a tachpad körüli rész. Az alaplapja szinte ugyan az. Utólag pl. beleszerelhető az extra hűtés is, ami szintén megvan. Állítólag még a mélynyomó is megoldható benne, de az szimpla bekötéssel nem működik. próbáltam, az is van. Szóval a diszkófényen íivül majdnem minden összehozható rajta. :D Azért gondoltam, hogy ez csak ilyen adaptiv sync-es panel lehet.

    A lényeg hogy működik igazából, csak soha nem tudtam rá fényt deríteni, hogy fizikálisan benne van e a chip, csak le volt tiltva. De mint írtam azért nem hiszem ezt, mert ez a külön hardveres megoldás drága nagyon. Azért sem terjedt el széles körben. Nyilván elméletileg jobb is. Soha nem volt alkalmam kipróbálni akár egy olyan monitort, amiben ez benne van. de elvileg annyi van hogy sokkal tovább lekezeli, ha esik az fps. Nyilván gondolom ez 24 alatt már amúgy sem érdekes. A másik 48 körül megáll. A tiéd sanszos, hogy soha nem fog 48 alá menni, meg a mostani gépek nagy része, hacsak nem 4k a cél.

Új hozzászólás Aktív témák