Új hozzászólás Aktív témák

  • q2w3

    senior tag

    válasz gago1975 #53890 üzenetére

    Ahogy írtam, kéz alatt vettem. Jótállásom van csak az Expert kft-hez. És ezzel is van a probléma. Ha még az acershopon keresztül vettem volna, akkor úgy gondolom támadható lenne a dolog, viszont így, hogy az acershop a Notebook Bp kft. , én az expertől szereztem a gépet, és egyébként a Cseh vagy milyen Acer a gyártó, így abszolút nem tudom kitől kérhetnék és mit. Mondjuk a honlapjuk sehol nem írja, hogy a feltűntetett információk csak tájékoztató jellegűek és a termék a valóságban ettől eltérhet. Ennyit írnak: "Munkatársaink mindenkor betartják az árukereskedelem tisztességes etikai normáit. Bármilyen felmerülő probléma esetén a vevők érdekeinek maximális figyelembevételével járnak el. A termékismertetőknél leírtakat oly módon terveztük, hogy semmiképpen ne adjunk félreérthető információkat. Ha mégis bármi elírást, hibát találsz, kérjük jelezd felénk."

    Egyébként ezen kívül tetszik a gép és nehezen tudom elhinni, hogy szét fog esni. Elég masszív főleg a fém része, de a műanyag is a jobb fajta.

Új hozzászólás Aktív témák