Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz KillHates #53861 üzenetére

    Még mindig nem értesz engem! Imádom a laposomat. Ahhoz hogy váltsak kellenek olyan találkozási pontok amit már nem tudok a jelen levővel minőségben megélni. Ez most még meg van. Azt gondolom jó vásárlási helyzetek mindig lesznek, telik az idő később még jobb, több lesz. Van fantáziám és abból még többet ki lehetne hozni, csak úgy gondolom nekem nem éri meg ebbe most (is) belemenni.
    Tudom, azt gondolod, bezzeg egy rtx 5000 végtelen pénzért meg megérné nekem. És valahol jogos lenne a felvetés.
    Nem csak a játék fps szám számít, hanem az is amin elkövetem! Legyen minőségi, nekem tetsző, inkább kerüljön többe csak megfogjon, azt érezzem ez nem csak egy adott időre kell, nem egy eldobható valami! Na elég mára az MSI GT70 reklámból, a váz még mindig tökéletes, vigyázok rá, ami meg benne van még eddig állta a sarat. Semmi nem tart örökké, ha jön új igény fel foglak keresni privátban hogy segíts nekem, mint ahogy azt mindig is tetted, sosem felejtem el! :R :R :R

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák