Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz RM007 #53149 üzenetére

    Szia.

    Állítsál magadon most RM kérlek :F .
    Steelseries-el remélem több szerencséd lesz, mint nekem.
    Fehér szín esetén vacak az egész, hol kékebb, hol zöldebb.
    Illetve később kiégnek a zöld szinek itt-ott.
    Félreérted szerintem a problémát, az RGB billentyűzet világítás sajnos tényleg nem frankó a GP/GE szériánál, be is krepált már két billentyűzetnél a zöld neki(ez zavarja is, de érthető), és a fehér háttérszín pedig tényleg elég rusnya.

    MSI GS65's Green on RGB keyboard is not working on some keys. Does anyone have the same?

    (ritkán írok ide, de hadd kérjelek meg: soha, semilyen körülmény esetén se írj nekem semmit. köszönöm.)
    Ezen kérését meg tartsd tiszteletben, megkért normálisan, válaszul mert ezen kijelentése sérti az egódat, beleállsz, hogy nem mond igazat, ergó lehazugozod és csodálkozol, ha vissza támad és legyökerez.
    Tényekkel alátámasztja, hogy igenis előfordul. Nem az MSI-t szídja, csak felhívja a figyelmét erre a problémára és jobb szerencsét kívánt hozzá Alan-nek.!!!

    A szavaid után én pihenőre küldenélek. Legyél felnőtt és a "gyökér" jelzőket kerüld kérlek, nem ide való! USER ERROR a válaszom bármit linkelsz!
    Most pont te mondod??? Ok-okozat, tudod, és most megint kezded. Legyél már normális.
    Gondolkozz el, mondtam már, ne cseszd el. :R

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák