Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz Lionela #51182 üzenetére

    Szia.

    Kicsit félve mondom, de "gratula" a géphez és üdv a Predator táborban. :R

    Első körben én mindenképp javasolnám az azonnali újrapasztázást, méghozzá azért mert sajnos a gyári paszta kuka, kiszáradt, porózus lehet és nem fejti ki a hőelvezető-átadó hatását. :Y
    Másodsorban pedig vékonyka ez a gép ennek a teljesítménynek a lehűtéséhez, de javítani lehet valamennyit rajta. :U
    Lehet az újabb Helios 300-al aminek picit javítottak a hűtésén, jobban jártál volna :U
    mert ugyanaz a hűtés alaplap, stb....csak könnyebb és vékonyabb. :U

    Én a helyedben első körben csinálnék AIDA64-el egy stressz tesztet, ott megnézném, hogy milyen hőfokok vannak 5-6 perc után, mekkora mértékű (%)a thermal throttling
    (PLD:(#50813).
    Jó lenne ha azt segítségként feltöltenéd, hogy KillHates tudjon véleményt mondani róla.

    Mindenesetre ha pesti vagy, ettől függetlenűl elvinném KillHates fórumtárshoz (tel számát megtalálod a hsz-ban), és Noctua NT-H1 vagy az újabb NT-H2-vel CPU-GPU-t azonnal átkenetném ezek közül valamelyikkel, de ha súllyos a melegedésed(ami előfordúlhat) Extreme esetben pedig a CPU-t TGC-vel GPU-t pedig a fent említettekkel kenetném meg vele.

    Én amikor megvettem a Helios 700-at frissen-ropogósan elvittem hozzá és átlagosan 16-19°C-ot nyertem (75-80°C-ról 56-64°C).
    (#39802)
    Igaz az enyém nem ilyen vékony gép, hanem masszív 4,5KG-os szörnyeteg, amiből cca: 2-2,5Kg csak a réz illetve a Vapour Chamber hőkamrás hűtés, semmi UV mégis jó hőfokokkal, de azért lehet a tiédből is valami javulást kihozni.

    Nekem játékok alatt ilyen hőfokok vannak "lehúzott redönnyel"



    Üdv és használd egészséggel :R :R

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák