Új hozzászólás Aktív témák

  • Én általában csak read only üzemmódban vagyok ebben a topikban, de csatlakozom azok táborához, hogy Killhates tökéletes úriember. Egyszer beszéltem vele telefonon hosszasan, de már akkor megoldást ajánlott a problémámra, felajánlotta, hogy menjek el hozzá és nézzem, próbáljam ki az adott dolgot, ami drón volt és nem lapos. Sajnos szabadidő hiánya és a távolság miatt nem tudtam személyesen találkozni vele. Szóval én sem értem ezeket a megnyilvánulásokat a másik részről, mert látatlanban is érezhető, hogy Attis próbált és meg is tett mindent az ominózus lapos érdekében és szerintem ő már el is engedte ezt a témát, viszont másik oldalról időközönként hozzászólások formájában jönnek szurkálódások, amiket hiába magyaráz, hogy nem annak szánta, de akkor is teljesen félreérthető és egy idő után már valóban kezdett szánalmasnak hatni. El kellene ezeket a szurkálódásokat engedni vagy legalább megpróbálni nem kétértelműen írni és nem lenne semmi gond, ugyanis Attis még mindig próbál segíteni neki a hozzászólásaival.

Új hozzászólás Aktív témák