Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz gago1975 #46841 üzenetére

    :R
    "Kérdés, hogy van e olyan játékod amit egy 1080-al 120+FPS-el tudsz játszani." ---> Ez itt a lényeg. Nem hajtanám ki azt a 240Hz-t :D
    Amúgy HDMI is jó nekem, nem feltétlen kell a DP/mDP.
    TV-re kötve a lapost, 120Hz OK , de úgy nincs G-Sync (van már 55" G-Sync TV ami 240Hz-s?) :DDD

    Amúgy a 240Hz moncsival kapcsolatban ezt olvastam:

    "Ez a monitor G-Sync kompatibilis, vagyis NEM TELJES ERTEKU G-SYNC monitor, mindenki csak ennek tudataban vasarolja meg. Ar/arany ertek alapjan az egyik legjobb monitor a piacon. Egyszeru menu, ahol van magyar nyelv, 240Hz, ADAPTIVE SYNC! es akkor el is erkeztunk a problemahoz! Ugyebar az Nvidia altal jovahagyott G-Sync kompatibilitasrol beszelunk, de annyira durva ghosting lep fel egyes programok, vagy jatekok kozben, hogy az arcom leszakad... Konkretan az Nvidia altal kiadott pendulum G-Sync tesztelo program akad, ha bekapcsolod a G-Sync-et. RDR2 vibral 60FPS felett, es ahol nincs bekapcsolva a v-sync (igen v-sync nem eliras) , sokszor elvezhetetlen a ghosting miatt a kep. Ertem, ertem, kapcsoljuk ki a G-Sync-et, 200FPS fellett mar nem mindegy, ugy sem veszed eszre, oke... De akkor nemveszek ilyen monitort. Kep minoseg 5* (ha nincs G-Sync) Menu 5* Dizajn 5* Hajlitas szoge 5* viszont elhetetlen a durva ghosting miatt. (es nem driver, vagy beallitas problema... )"

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák