Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    Hát ez eléggé gáz, eddig erre nem volt példa.
    Mellesleg UV van a procin, Turbok W-jai is megvannak csapva.
    Semmi racionalitás nincs ebben.

    Nyúztam én már GTA IV-el, GTA V-el, Division, Assasins Creed Odyssey... bőven az ajánlott optimalizálás fölé tolva a graf. beállításokat, mert 45FPS-re be-be szúrást még elviseltem a szájtátós látványért...
    Most meg elkezdtem barátkozni a The outer Worlds-el, Nvidia EKSZPERIENSZ ajánlott optimalizáció, 60FPS limit betolva, amit persze atom stabilan tart, hűtés is kényelmesen megy...

    Totál érthetetlen.
    Táp nem melegedett kiemelkedően, gép nem melegedett kiemelkedően, csatlakozó természetesen rendesen bedugva... :F
    Holnap akkor ezek szerint izopropillal átmehetek a csatlakozókon, többet nem tudok tenni...

    Kérdés;
    Tudjuk ugyebár, hogy ezt a gépet a TMX fogja szerelni gari keretén belül.
    TMX mennyire fog rinyálni amiatt, hogy az alsó műanyag fedlap repedéseit, töréseit én megragasztottam, szintbe csiszoltam, komplett műanyag "perselyt" epoxival igényesen felöntöttem mert rapidjára tört ?
    Illetve a csavarokat is már cseréltem, mert így tizen sokadik nyitás csukás után nemigazán néztek ki úgy, hogy szimpik legyenek.

    Azaz totál rendeltetésszerű felhasználás mellett is, a műanyag az sajnos műanyag DE igyekeztem esztétikussá varázsolni és persze sikeresen... de ezek egyértelmű "belenyúltam" dolgok, a csavarok meg a lenovonál egyedibbek, és ez is látszik, hogy nem gyári (de persze feketére felületkezel, laposfejű, 2mm és hosszban is azonosak... csak a lapos fej körátmérője kicsit nagyobb/másabb)

    Viszont gariban majd kellene a vétel után 17. napon lekönyökölt 1TB HDD cseréje, a touchpad gombjai, főleg a jobb oldali cseréje mert nem jár úgy ahogy kellene és még ki tudja mi lesz még...

    Vegyek inkább ebay-ről egy új alsó fedlapot és ne kockáztassak vagy ez okés lesz? Esetleg van valaki bentről akinek a becsületességében bízhatok és nem pakol szopórollerre ?
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák