Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegrinator

    csendes tag

    válasz Pocok256 #32007 üzenetére

    Köszi a válaszokat!
    külső monitorra kötve használnám, TB csatlakozós laptopokat néztem, ezekkel is élvezhetetlen? Azért bizakodom még az ilyen módon való használhatóságban, mert gondolom "le lehet tiltani" ilyenkor a dedikált, integrált GPU-t, hátha így megbirkózik a CPU hőjének elvezetésével... illetve eddig főleg a reddit Alienware topikjában olvasottak alapján gondoltam, hogy jó ötlet lehet az egpu, persze tudom ott spéci csatlakozó van, illetve nem kell 56 féle laptop szoftveres környezetére optimalizálni.... próbálok nemzetközi fronton is tájékozódni, hogy milyen körülmények között lehet érdemes non-aw egpu-t használni....

    egyébként pont a GS65 Stealth Thin kb az egyedüli alternatívám nem túl csilli-villin kinézés és komolyabb belbecs terén. Tudnál róla pár mondatot írni, mennyire melegszik játék(ok) alatt(esetleg hátulját megemelve), tudja-e tartani a proci(gondolom 8750H?) az órajelet, stb.? tudom, van a neten ezer teszt, elolvastam sokat, de a te konkrét véleményed érdekelne róla, ajánlanád-e pl. játékra, mindennapi hurcibálásra, elég masszív-e a laptop stb... :R

    #31997 Lenovo-t a szerviz miatt nem szeretnék, G5 megintcsak "túl gémer" nekem, még a G3 17" az ami tetszik, de az megint "csak" 1060 és nem bízom a hűtésében annyira, pláne nem lecsukott állapotban...

    /// AW m15 jöhetne még szóba, de abból nem nagyon van még használt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák