Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz DamianB #29347 üzenetére

    :R :R :R
    Pedig csak írtam ami jött. Amivel kiegészíteném hogy először furcsa volt handheld módban fogni a dolgot. Mivel ugye a joyconokat csak rá kell csúsztatni felülről a tabletre és nem olyan merev a dolog mint általában egy unibody kézikonzoltól megszoktunk. Van némi mozgásuk, nem durva, meg lehet szokni, csak furcsa volt. A másik problémám hogy nincs egy rohadt böngésző a gépre. Oké hogy egy konzol és játszani való, de azért 2018-ban szerintem legalább egy böngésző simán ráfért volna, főleg úgy hogy gyakorlatilag egy tabletről van szó. A hangszoró gyenge és a hátulján van. Dísznek elmegy, de a játékélményből sokat elvesz. Mondjuk én úgy vagyok vele hogy csak fejessel játszok, bármilyen címről legyen szó. Ami a hűtést illeti a gép maximum langyos több óra fortnite után is, a ventinek meg hangja sincs. A dokkoló ulra gagyi műanyag, de működik, bár nekem ment a dobozzal együtt az ágy alá, mert valószínűleg soha nem fogom használni, de azért csodálkoztam hogy ez az izé külön 30 rugó? :F Többen is írták hogy óvatosan kell használni mert ha durván rakod bele a gépet akkor el tudd bánni szépen lassan a kijelzőre és sok dokkoló úgy jön hogy nem derékszögben áll a műanyag fal, ami még rátesz egy lapáttal. Ja és a belső tárhely 32 giga, ami tripla A-s játékokkal gyorsan megtelik, de ami jó hír hogy nem kell hozzá semmi spéci kártya mint egy ps vitahoz, hanem microsd mehet bele.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák