Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Muerte #29005 üzenetére

    Hogy ne legyek nagyon off bár pontosan mi fér a topik témájához....keres, vélemény, tapasztalat csere hardver ügyben. Gondolom sok minden Windows, rendszerhiba biztos nem, mert van sok más hely ahol az ember felteheti a kérdéseit és mehet az épp adódó gondjaival, észrevételeivel, de azért mi itt akik talán többet ülünk a gépünk előtt és jóval többet költöttünk rá mint a nagy átlag talán több beleférhet, persze csak a géppel kapcsolatos dolgok. Szeretek itt lenni, de tudom nem csevej központ. Próbálom magyarázni a mostani kommentemet. :R

    Szóval az nvidia panel beállításai alapon OK. Ha pedig valamit kijelölök, átállítok akkor van az ami nálam nem ok, de lehet másnál meg nem hoz furcsa változást. Én mint zenész nyilván nyomkodok mindent aztán azt sem tudom az mi és történnek dolgok. Viszont ezt most csak azért írom, mert 1. Más nem okosított ki, 2. Ha valakinek hasonló gondja, észrevétele támadna akkor tudjon róla már valaki találkozott vele és tanult valamit, elmondott észrevételt a dologgal kapcsolatban. Egy nagy rejtvény számomra ez az egész és sosem fogok képben lenni, mindig van és lesz valami szar. :D :R

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák