Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz DamianB #28552 üzenetére

    Nekem a kistestvér van (P751TM1-G a PCS-től, pontos specek az adatlapomon), én a következőket tenném hozzá:
    - az AUO 144Hz IPS FHD G-Sync panel nálam hibátlanul megy az eddig próbált játékokkal (rFactor, rFactor 2, Dirt Rally, Project CARS 2, Battlefield 1, Overwatch, Mafia 1, Shadow Warrior 1-2, Wolfenstein több része), DX12-t még nem próbáltam szerintem sehol.
    - Clevo control center-t nem telepítünk, van ingyenes, parádés és folyamatosan fejlesztett alternatíva az Obsidian-PC jóvoltából, tölteni és nyomonkövetni a fejlesztést itt lehet.
    - a váz és borítás alsó fele rendben van, de a kijelző borítás külső része és a zsanérok azért közel sem jók, azok a gép leggyengébb részei szerintem minden szempontból
    - Hőmérséklet nálam rendben van (a szerény hardver miatt) minden 75 fok alatt volt még a nyári gyilkos melegben is BF1 64 fős több órás multis csapások alatt
    - Afterburneres mérések során sehol sem volt temp/power throttling, órajelek betonstabilak mind CPU mind GPU fronton
    - Nehéz és hangos (a súly a megbízhatóság jele ;] ), az IEM fülmonitortól pedig úgysem hallok belőle semmit
    - Életemben először semmilyen software-es hibába, korlátozásba, glitch-be nem futottam még bele, PCS driverek és BIOS tökéletes eddig

    Mindent összevetve nagyon szeretem ezt a gépet, itthon CM U3-as fémpadon ül, extra ventik nélkül.
    Jövő év elején jön a fejlesztések maradéka, 8700k + 1070 / 1080 MXM képében aztán leteszem a lantot egy időre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák