Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    Bocsi most nem címezgetek.

    Az volt a terv hogy miután rámelegít a kártyára és én otthon majd beszerelem és felismeri magát, működik, akkor visszamenvén csinálhat egy "rendes" bga-zást. Megrendel, ráforraszt és probléma megoldva valamennyiért. Természetesen az mxm kártyát külön vitte hátra valahová és csak pár percig tartott, csak nekem akkor ott ingyen. Sajnos részleteket nem tudok, nem kérdeztem. Csak makogtam idegességemben hátha segíthetnék pár ötlettel, ami elég vicces volt. Pl a lapos biosa most miért nem látja a quadro kártyámat, mikor azzal semmi baj sincs. Úgy emlékszem az mintha ott lett volna megnevezve mint minden más. Vagy az msi 880-nak nem zöld színűnek kellene lennie? Az eBay-én zöld, a 970 és 980 már kék színű. Lehet rátettek egy msi biost? Erre ő hozzányúltam? Jó vicc, mármint én... :DDD

    Ha nem vidéki volnék már rég felkerestem volna a mestert KillHates-t. :((( De még reménykedek valamiben.
    Legközelebbi kártyacserémet tuti nem én fogom csinálni. A gap padok sem voltak rendben babrálás után, rájöttem. Az msi féle zöldes izé talán 0,40mm lehetett és k. cserénél volt amelyik szétszakadt, mint a takony megolvadtak, egymásra ragadtak, de jól hűtöttek. És volt a belsejében valami szálas textil anyag féleség. Na majd kerítek ilyet. Azokat sajnos 1mm-sel pótóltam, az volt nekem. Monitoroztam de hiába......

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák