Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Ezúton szeretném "RM" Mikinek megköszönii a Clevo 751-esembe küldött tuning hűtést :R

    Innen-onnan összekukázott 751-essel eljutottam oda, hogy összeállt egy félig működő gép. (négy rossz GTX1080-as MXM kártyából sikerült egy működőt csinálnom :W)
    Volt egy olyan gép, amire izomból ráütött egyet a gazdája és olyat kapott, hogy az MXM foglalat leszakadt az alaplapról! A gép még így is bekapcsolt, persze képet nem adott!!
    Ezt megjavítottam és ebben ment bele a Frankeinsten-szörny MXM :B
    A fő probléma ezután az volt, hogy csak a 1060-al szerelt 751-esekbe való hűtésem volt, aminek a GPU fölé csak két hőcső megy:

    Így a GTX1080 elég hamar 80 fok fölé szaladt ami egy javított kártyánál nem az igazi:


    Csupati mondta, hogy emlékei szerint Mikinek van 3 hőcsöves 751-es hűtése. Meg is kérdeztem és tényleg van (azaz már csak volt) neki és el is küldte nekem:


    Ezzel a hűtéssel már teljesen más lett a leányzó fekvése 73C:

    10 fokkal hűvösebben üzemel a 1080, így már nem kell fosnom, hogy lekotlik megint. Mert már relikvia számba mennek az ezzel a kártyával kompatibilis chip-ek :W

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák