Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Archer #3027 üzenetére

    A kompozit műanyagokkal hadilábon állok, amiket megnéztem, nekem kissé csalódás volt. Én az acél és alu kaszaházban hiszek, eleve magunakkal szemben alapkövetelmén hogy úgy teszünk le egy eszközt, ahogy elő is vennénk, tehát minden nyírás után kötelező letakarítani (legalább az alját). Repedni házat csak nyugatabbról behozott lomisok között láttam, vagy mostohán bántak velük, vagy szállítás közben sérült meg.

    #3034 bally4: Attól hogy pár márkát leírtál, még nem szűrhető ki mint néztél. Egy adott márkán belül is van belépő-közép,- és felső kategóriás darab. Épp eladási szándékkal ismerőstől került hozzám egy Al-Ko Silver Premium 520BR, erre mondanám azt hogy teljesen jó fűnyírónak nevezhető. Briggs XRQ 650-es motorral, első rántásra indul, acél kaszaháza merev (bár csak 51cm-es késsel dolgozik). Kerekei kategórián belül erősek, talán a fűgyűjtője a gyenge pont, hiszen műanyag (textil/vászont párti vagyok). Fényezése se a legerősebb, pár kisebb helyen lepattogzott. Újonnan 150k-ért vették, 2012-es gyártmány, de kb. 2015-be lehetett véve, sokat nem ment, most 70k-ért adogatják. Erre mondanám hogy korrekt.

    #3028 bally4: Ahogy Archer is írta, lehetőleg 50cm+ késsel, és minimum 190cm motorral keress, és csak önjárósat (nagy fűben egy 40kg-os gépet nem egyszerű tolni). Elfogult vagyok a Honda GCV széria felé, én lehet azt vennék.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák