Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozoli

    tag

    válasz kecskesadam #259 üzenetére

    Szia kecskesadam!
    Javaslom, hogy valami keresőbe: argep, olcsobbat, vagy valamibe írd be a max árat amit szántok a masinára, és amiket kidob azok közül keresd meg, hogy melyiknek van hang bemenete (ha ez az elsődleges). Ez a ritkább. Aztán jöhet a többi paraméter. Vagy az ár módosítása. Ha megvan a masinák köre, akkor jöhet a youtube tesztek, és egyéb vélemények begyűjtése. Ez nem minden esetben válik be. Szubjektív vélemények, elfogultságok... Ha van rá mód, akkor jöhet valamelyik multi, ahol lehet nyomogatni, próbálgatni összehasonlítani. Nem érdemes elkapkodni. Még valami: keress több fórumot is, akár külföldit. Nem mindig azonosak a vélemények, vagy tapasztalatok.
    Üdv, sok sikert.

  • air

    nagyúr

    válasz kecskesadam #259 üzenetére

    Kedves Ádám!

    Nem értem, hogy mi a problémád a hozzászólásommal, csak egy hasonlatot mondtam. Egyáltalán nem volt benne semmi leb@szás, és azt sem értem, hogy a hangnemmel kapcsolatban mi a kifogásod.
    Annyit vettem le a hozzászólásodból, hogy szeretnél egy kamerát jobbára profi célú felhasználásra. (Koncertet akarsz rögzíteni, ráadásul a hangot külső forrásból akarod felvenni. Ez egyáltalán nem amatőr célú felhasználás. Apropó, azzal tisztában vagy, hogy egy koncertnek nem otthoni célra történő rögzítése engedélyköteles? Ez ugyanis szerzői jogvédelem alá esik. De ez más téma.)
    Tehát ilyen célra egyáltalán nem értem, hogy miért a 150eFt-os kategóriában szeretnél megoldást találni.
    Ráadásul ez nem egy szakmai/szakértői fórum, hanem rajongói/felhasználói. Ha olyan kérdést teszel fel, hogy X vagy Y kamera közül adott felhasználásra mi melyiket ajánljuk akkor arra jobb eséllyel fogsz választ kapni, mint arra, hogy mi mondjunk neked adott típust. Sajnos az ilyen jellegű beszerzések komoly előtanulmányozást igényelnek, amihez legalább annyi fáradságot venni kell, hogy az ember végignézze a piac kínálatát, az elsődleges szempontok szerint azt leszűkítse, és utána kérjen tanácsot a döntéshez.
    Ha sikerült kiválasztanod 2-3 típust, itt biztosan kapsz jó tanácsokat a döntéshez.
    Hát ehhez kívánok sok sikert, teljes jóindulattal.

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Új hozzászólás Aktív témák