Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree.c2

    tag

    válasz murlough91 #6208 üzenetére

    Szai,

    pont 10-zel jobb.. :)
    egyébként a 330-at nem hallottam még saját fülemmel, így nem is tudok igazán összehasonlító adatokat mondani.
    én azért vettem a 340est, mert ahol vettem nem volt 2k-val több, és újabb, kiadás, mégha kinézetre csak a színében különbözik is..
    bármelyiket választod is, nem fogod megbánni..
    belépőszint egyébként AKG IEM-jeinél a k324-es, szóval nem is a leggyengébbet nézted ki..
    hangzásáról annyit tudok mondani, hogy kicsit több basszust produkál, mint a többi füles..
    nekem az előzőekkel úgy volt jó hallgatni, hogy eq-n felhúztam kicsit a mély szekciót, de mikor bedugtam ezt, akkor sok volt kicsit. visszavettem, és most nagyon jó hallgatni.
    mindehhez hozzátartozik, hogy nem volt neki még bemelegítés, jó ha szólt 50 órát, és a fehérzajos témát se csináltam meg még rajta.. lehet, hogy utána még jobban kitisztul a hangzása.

    másik kérdés:

    volt pár széria, amik csatihibásan érkeztek, ez miatt van a csere általában..
    ha hozzáértő csinálta meg, akkor nem szabad, hogy roszabb legyen, de ez bizony zsákbamacska..
    a másik ok, amiért cserélt lehet, az az, hogy vmi audiophil emberke hallgatta, akinek nem ilyen csatija volt a gépében, és azt cserélte, de az első valószínűbb..

    Bushmann:
    ha mindenképp enni akarod, én nem kültenék rá ennyit, szerintem a párezresnek is ugyanolyan íze van.. :DDD

    amúgy ebben a kategóriában inkább celf kollégát kérdezném meg.. vagy felnéznék ABI-ra, bár most fejből nemtom, h mindkettőről írtak-e tesztet..

    Pp. ♠

Új hozzászólás Aktív témák