Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz bugizozi #4539 üzenetére

    Szerintem elsőre egész jó...

    Viszont jobb lenne egy kép szemből a belezetről, hogy a szerkezetét jobban lássuk... Ugyanis pont azt a kérdés tetted fel amire többféle válasz lehet egyidejűleg.

    1. Ha hydrosabb a recept, akkor az eredményez nagyobb lyukakat szellősebb szerkezetet. Viszont nehezebb hajtogatni, formázni.
    2. A felhasznált lisztek és azok aránya. TK lisztek könnyebben tömörödnek, mert a világ vize nem elég nekik...
    3. Technikai rész. Nem mindegy a hajtogatási technika. Illetve ha hűtőzteted, akkor azt érdemes szakajtózással egybekötni. Ha hűtőzés után formázod biztos, hogy rengeteg buborék megy kárba.
    Maga formázás akármikor is történik kinyírhatja a bubikat. Nekem már előfordul, hogy elszúrtam és lepény lett. Full ugyanaz a receptúra máskor meg frankó cipó, csak jobban figyeltem a formázásra.
    Hűtőzés után inkább pulton kelljen még, és mehet a sütőbe...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák