Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz NoMagix #25951 üzenetére

    Maga a kontroller kell csak flefogni nem bírom, hogy miez a faxság, hogy steamen nem aktiválható.. Limitált kiadás így ha valakinek kell a kocsi én most elvittem előle és igazából nem is mert nem tudom aktiválni steambe.. Max azt tudom kiprobálni, hogy ha valakinek oda adom aki store-os és megnézi hogy tudja-e giftelni bár a giftelés az random mi? AH-n meg elviszik rögtön vagy lehet else lehet adni :W
    Szerencsére nem látok rajta deadline-t így hátha majd lesz rá mód, hogy valahogy beaktiváljam... Mert amúgy a microsoft acc összekötésre került a steam-mel de inkább nem próbálom meg aktiválni még.

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • stillmatic

    aktív tag

    válasz NoMagix #25951 üzenetére

    Nem is hívnám erősítésnek hanem inkább ruppótlan csalásnak.
    A Penhall szöcskébe beleraktam az egyetlen cserélhető motort, a végáttétellel addig játszottam hogy maxoltam a végsebességét, erre a szakértőnek való szinten egy egyenesben kettő márkatárs drivatar úgy ment el mellettem mint Le Mansban egy alsóbb kategóriás autó mellett az élmenők.
    Próbálgattam a nehézségi fokozatokat és a nagyobb végsebesség/rakétarajt szinte mindenhol előfordul, gyengébb fokozatokban a kanyarokban bénáznak feltűnően sokat.
    Egyszerűen csapnivaló lett a balanszolás, mintha a hatéves, matchboxokat tologató Pistikére bízták volna az egészet.

    A másik a showcase eventek, pl. a monster truckos. Azt 40-es IQ felett még egy kisgyerek sem élvezi hogy nincs valódi verseny csak szkript, miközben ha jobban veszel egy kanyart az odaprogramozott AI úgy vág ki hogy öröm nézni. És mindig ugyanott van a lassítás a repülőgéppel, mindig ugyanott áll kétkerékre az ellen, szóval a egész egy interaktív youtube videó. Máig nem tudtam megbocsátani a negyedikben hogy az elsőre is blőd szarságokat beleerőltették a heti eventekbe, remélem itt már elhagyják ezt.

Új hozzászólás Aktív témák