Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Qkackca #15674 üzenetére

    vezérműtengely-kipufogó-súlycsökkentés-aero csomag fejlesztéssel jó lehet
    na jó, dehát ez alap, nem?.. nem tudom, más hogy van vele, nálam ha tunning, akkor auto minden max-ra. legalábbis a nagytunning-szekcióban, ahol mindent lehet ugye állítani. ez nem is szokott kérdés lenni, maximum a motor- ill. a turbo fajtája.. aztán a finomtunning-szekcióban már lehet játszogatni kicsit még, ezzel-azzal. ez utóbbival én is csak most kezdtem el játszani, eddig nem érdekelt, pedig tényleg jelentős tartalékok vannak ott még eldugva.. azt sajnálom, hogy épp a '18-as civic visszadobása után döbbentem rá erre pont, a GT-R PO-nak köszönhetően, ahol kegyetlen sokat dobott a váltóhangolás

    a lexusnál is, a pistánál is eredeti motor, de nyilván azonnal minden plafonra állítva.. :) na most így már azért elég impresszívek lesznek. a pistában sokat nem tudtam hozni a finomtunning-szekcióban, a lexusnál viszont keményen. valami 25-30mph + simán jött, csak az áttétel 'sebesség'-irányba megfelelő mozgatásával. és akkor még hozott az aerodinamika-szekció is, valami 230mph-körülről indultunk és ~265mph-ra tudtam felpiszkálni, az eredeti motorral. és üvölt, ahogy kell

Új hozzászólás Aktív témák