Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz homerhamm #30654 üzenetére

    Nem, az alapbeállítás, csak néha van rajta egy kis városi szűrő :D
    (Múltkor vitáztam tesómmal, közben sikerült őt felidegelnem, aztán előjöttek a cifra szavak, hangsúlyok -> erre előjött a kölök a szobájából, hogy 'anya, de viccesen beszélsz'. Aztán kiderült ő még nem hallotta ezeket a tájjelleggel előadott kifejezéseket, na azóta 1-2 hetente kap egy kis kultúrális ismertetőt. Tudja már meg hunnan gyütt :D )

    csaabz : aha, bár én el is felejtettem, hogy van, aztán most vettem át a héten. Bejön.
    (jól odaver mikor betölt a turbó 1-2-ben, aztán meg szerencsére megjön a tapadás a tempóval is, csak mintha relatív lassú lenne ennek ellenére)

    kill_switch: passz, nekem ez az első forza aminél a kezdettől vagyok, ezen a téren nincs tapasztalatom.
    A stadionban a lelátok feletti 'járható' rész az szerintem direkt ilyen nem 'így sikerült, jó lesz az'. Bár akkor már körbe lehetne menni az egészen, nem kéne elakadni a bejáratoknál lévő lelátóknál...

    NoMagix: az elsőre nekem se sikerült aztán viszont igen. Ha elindítom majd meglesem és megmondom mi volt a technikám.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák