Új hozzászólás Aktív témák

  • kill_switch

    senior tag

    válasz laceszgamer #28580 üzenetére

    Alapvetően csak annyi a gond, hogy minden hotfix alkalmával egyre rosszabb a helyzet. :D Amíg nem volt semmi javítás simán ment XSX-en, max annyi volt a gond, hogy az online szarakodott és a skillchain néha levesbe ment random. Simán végigment a single része a játéknak és úgy éreztem, ha csak ennyi gond van, akkor nincs gond. Aztán első hotfix óta legtöbbször 2x kell elindítani, mert elsőre nem sikerül az indítás, kivág a dash-be. Utána jöttek a mentés beakadások. Tegnap az open-be szakadt meg az online, amit azzal jutalmazott, hogy epilepsziát előidéző mozgásba ment át a kép, de legalább a zene még ment, szóval legalább a rohamot ütemre szinkronizálhatta az ember. Tök jó, hogy fixelgetik meg minden, csak az a baj, hogy szerintem a tesztelés elmarad részükről. Nem akarják csúsztatni az update-eket, mert valószínűleg érzik ők is, hogy ez a játék egy kicsit kevés lett tartalmilag. Ennyire gyorsan még nem fogyott el Horizon, pedig nem mondhatnám, hogy extrém sokat játszottam vele, napi 2-3 óra. :( Ha meg az online nem működik rendesen, akkor végképp nincs mit csinálni ha már végeztél, max beugrasz 1-2 óra gurulgatásra és annyi volt. Annyi idő alatt kb pont el is fogy a heti update tartalma (persze ha épp nem bugos).

Új hozzászólás Aktív témák