Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz AxBattler #16115 üzenetére

    Persze, hogy elment. Lefordult ahová szerett volna és kész. A többi már nem az ő dolga... :W

    (#16116) DeFranco: Igen, így lett a leggyorsabban lezárva a dolog, ha én bevállalol a vétkességet, mivel én nem tudtam megállni.

    A zárhíd, motorház, első lökös kuka, 1 izzóm ment el, de mivel mindkét fényszóról letörtek a fülek így az is kuka.
    Semmi olyannak nem lett baja. Egyedül annyi, hogy a klíma hűtőnél egy kicsit meghajlott a töltő nyílás és annyi. Nem is ereszt, ki lett próbálva.
    Saját lábán hoztam haza. Motornak sem lett baja, sem a váltónak. Semminek.

    (#16117) Pikkolo^^ : Persze, előtte volt műszakin. Minden oké vele. Annyi volt az én "hibám", hogy lenéztem az órára, mert akkor léptem be lakott területre, mikorra felnéztem, már állt a sor.
    Mire lenézel, meg vissza, anni idő alatt lassítasz. De itt 0-ra álltak ennyi idő alatt. Mert kb. 2 másodperc volt.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • patomi

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz AxBattler #16115 üzenetére

    Ez valami szerencsétlen hét lesz.. Én hétfőn mentem hajnalban műszakiztatni a kocsit. Egy ember lekoccolt hátulról. (balos kanyar, elsőbbség adás én megálltam, ő nem) Félre áll, papíroz. Majd indulok el, egy oszlop volt előttem amit ki is kerültem, csak volt ott egy gödör is, amibe belehuppant a jobb elsőm, és a sárvédő lekoccolta az oszlopot, ahogy megbillent a kocsi. Arra elég volt, hogy megkarcolja. Pár kilóméterrel később egy fás szakaszon elém ugrott valami kisállat, talán róka. Fékre lépni sem volt időm. Első lökös alatti műanyag fenék borítást össze törte. Persze a kisállat nyom nélkül tűnt el. (szerintem lepattant a kocsiról és elszaladt)
    "Boldogan" értem oda a vizsga állomásra, majd egy óra toporgás után kiderült, áramszünet miatt ki sem nyitnak aznap..Mindez reggel 9 előtt.

    Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

Új hozzászólás Aktív témák