Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz spiky03 #83741 üzenetére

    Nekem is a jelenlegi tv 42-es, most fogok majd váltani nagyobbra és 4K-ra, 10 év után.
    Sok éve használok házimozi rendszereket, de az első sajátot 5 éve vettem használtan, nevetségesen olcsón.
    Nemrég az erősítőt is lecseréltem, a hangfalak maradtak, de lett pluszban médialejátszó.
    Lehet ezeket az eszközöket részletekben (nem pénzre gondoltam) is megvenni, folyamatosan fejleszteni.
    Sok éve alap, hogy amit lehet, eredeti hanggal, HD-ben nézek többcsatornás hanggal. Pár éve már a HD hangok is elérhetők, nemrég ez is alap lett nálam. Szóval a minőség kihozható az összes eddigi mozijegyre költött pénzemből, és megéri a befektetés, a várakozás meg nem zavar, míg kijön valami lemezen.
    A célom nekem is egy moziszoba, de majd csak akkor ha kifizettem a lakásomat. :D

    Sokan mondják, hogy élvezni kell a mozit és nem másokkal foglalkozni. 7-8 éve nagyon sok rossz élmény ért moziban, volt ahol még a filmet is leállították és hívták a biztonságiakat. Akkor döntöttem el, hogy ha már pénzt adok ki ezért, akkor inkább otthonra fejlesztek és élvezem nyugodtan a filmeket. Közben azt eszek, amit akarok, nem zavar más telefonálása / szaga / székrugdosása / spoilerezése / beszélgetése, stb. És valóban jó a pause funkció egy 2,5 órás mozi alatt. :)

    Szóval nekem jobb az otthoni mozi, a hozzávalók megvannak, de hát ki mit preferál. Valószínűleg az én korosztályom is jobban preferálja az otthoni mozizást. Ettől függetlenül néha még én is elmegyek moziba, de már nem jellemző.

Új hozzászólás Aktív témák