Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    Néha rákeresek 1-2 filmre itt, hogy miket írtatok róla és sokesetben ráakadok Integra hozzászólásaira, véleményeire. Ilyenkor kinek ne jutna eszébe mi történt? Mindig egy olyan helyzet elé kerülök ilyenkor, amit nem tudok hova tenni. Mikor a fórumot olvasom fel sem vetődik bennem, hogy a felhasználók már ne lennének köztünk, az a természetes, hogy minden hsz mögött ott egy felhasználó és a felhasználó mögött itt egy ember, aki valami miatt fórumozással tölti el az idejét és amikor olyas valaki hozzászólását olvasom, akiról tudom, hogy már nem írhat többet, akkor már nem gondolhatok a fórumra úgy, mint általában. Ki tudja még hány oszlopos vagy épp időszakos felhasználó tűnik el hasonló tragédia miatt úgy, hogy még csak nem is tudunk róla. Mennyire furcsa, hogy aki nem ismerte személyese (mint én), az csak mint felhasználóra tud visszaemlékezni. Ha arra gondolok ki is volt, akkor csak egy sárkányt és egy felhasználónevet látok.
    Ezek szerint most volt itt az ideje, hogy én is írjak néhány gondolatot.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák