Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Ehj, rég néztem filmet, hát sok ideje voltam filmtopicban legutoljára. No de ennyire? Az előző betelt, itt meg már 8000+ hozzászólás? :DDD Üdv ismét a topiclakóknak! Ígérem, rövid leszek...

    No, hát még a nyáron megnéztem a Memoirs of a geisha nevezetű alkotást, ami eléggé magába szippantott, remek film, és annak ellenére, hogy a casting fele amerikai-kínai, "egész japánosra" sikerült. :D [8/10]

    Szintén több, mint negyed éve láttam még a Friends with Benefits c. szösszenetet, tetszett. [7/10] - kategóriájában belül simán jóféle darab.

    Végül több hónapos szünet után úgy gondoltam ideje lenne egy kicsit élőszereplős filmet is nézni a rajzfilmek helyett, és mivel így szünet (egyáltalán szabad hétvége) alkalmából épp volt egy kis időm, megnéztem ezt: Hugo. Nem fogok regéket írni róla, de nagyon ott van a film. Az elejét sajnálom, mert szerintem eléggé.. nem tudom, rossz kifejezés az, hogy "lapos", de mindenesetre át kellett verekednem magamat az első egy órán. Lassú... hogy úgy mondjam. Végül észre se vettem, és már vége volt a filmnek, szóval kellemeset csalódtam. [7,5/10]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák