Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Tegnap esti matiné: Harag - Pólus mozi szinkronizált változat

    Nyomokban Spoilert tartalmazhat!
    Tetszett, jó volt a film. Igaz én 1-2 részt jobban megvágtam volna benne, pl a német anyuka/lánynál a dumálós részt, voltak benne jó részek, de szerintem az hosszú volt.
    A történet nem volt rossz, még úgy is élvezhető volt, hogy azért néha belassult. A látvánnyal nem volt gond, igaz a Star Wars-os csatajelenetek elsőre kicsit furcsának tűntek. :D
    A szereplők jók voltak, még a "töltelék" szereplők is. Pitt hozta, amit hozni kellett, a kis csávó is jól teljesített.
    Még Löböff is jó volt, furcsa volt az a bajusz neki. :D

    Szinkronról is pár szót. Nem tudom, hogy milyen volt az eredeti de nekem nem volt gond a magyar hanggal. Buci szerintem jól hozta a kemény katona figurát. Mindenkihez illett a hangja, a gringónak is a megszokott hangja volt. :D

    Jó kis háborús film volt azért nah.
    Szerintem majd egy leakciózás keretein belül megveszem majd BD-n mert kis tesztlemeznek jó lesz. :)

    7/10

    A moziról is pár szót.
    Hát mit mondjak. Többet nem megyek a Pólusba filmet nézni az tuti. :D
    Az 5-ös teremben voltunk, szerintem túl nagy volt és nem volt elég emelkedése a teremnek. Mi az i-sorban ültünk, onnan egy picit felfelé kellett nézni a vászonra, ha hátrébb ülünk akkor meg már messze lett volna a vászon. A kép az meg olyan fakó volt, hogy pl a sötétebb jeleneteknél elég lehetett kivenni, hogy mi is van a képen. A popocorn sem volt jó, nem volt friss, állott volt, a Pepsi az iható volt. :)
    Egyedül ami jó volt az hangzás, jó mélyek voltak benne, amikor lőttek meg bombáztak, néha a gatyám meg a szék is remegett. :DDD

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák