Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    Pain & Gain - Izomagyak:
    Nem rossz / Elmegy

    Nagy dilemma, hogy az elmegy vagy a nem rossz kategóriába sorolkam.
    Jól indult, aztán amikor jön a mélypont, az összeomlás, ott egy idő után már én is kezdtem összeomlani...
    Ha nem mondják, hogy jó film, akkor a 95. percben lekapcsolom... (SPOILER[amikor a súly kilapítja a faszi fejét]SPIOLER)de mivel mondták ezért folytattam. 5 perc múlva (SPOILER[amikor túl altatózzák a csajt]SPIOLER) már az ájulás kerülgetett. Aztán szerencsére jött, aminek jönnie kellet és méltó lezárást kapott a film, ami lényegesen feljavította az összképet.

    Mi volt a bajom a filmmel?
    - Megfogadtam, hogyha egy filmben oly annyira elhatalmasodik a szerencsétlenség, a bénázás, hogy már a fejem verem a falba (:W), hogy az már fáj, akkor nem kínzom magam tovább, megállapítom a filmről hogy tettenetes és leállítom / elkapcsolok. És mivel a filmben eljött ez a ponz, ezért ezt a filmet nem zudom jónak nevezni.

    A film néhol látványos, humoros. A történet jó. Bizonyos része kínzás volt, de megkönnyebbülés zárta.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák