Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viera

    őstag

    válasz Vikthor #1755 üzenetére

    Én inkább már a 4K-s filmekre fókuszálok, van még néhány cím amit be kellene szeretnem de eddig nagyon be voltam korlátozva a kevés magyar felirattal rendelkező filmek miatt. De ez most változni fog úgy néz ki, az Oppo-nak hála. :DD
    Ha tudsz valahol akár használtan amiket eladnak, szívesen fogadom. :)

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

  • hdtomi

    senior tag

    válasz Vikthor #1755 üzenetére

    Nekem mindig van valami a kívánságlistámon, a régi és az új megjelenések között is lenne és lesz is mit beszerezni. Viszont a helyem is fogyóban, pedig ügyelek a dologra. Bevallom anyagilag sem mindig jó, főleg, hogy egyre drágábbak a kiadványok, nem mintha régen nem lettek volna azok szerintem. Van aminél nem érdekel a magyar vonatkozás, de az is kicsit visszatart, hogy egyre kevesebb filmen vagyunk rajta. Én sem szeretném abba hagyni a gyűjtést, de volt, hogy 4-ből 2 rendelésem problémás volt (sérülések, egyebek). Szinte ez hónapokig tartott, ilyenek miatt van, hogy elegem lesz. DE persze kitartok, viszont néha nézem, hogy olyat veszek, ami kevesebb helyet foglal. Akár csak a sima steelt, a fullslip helyett, vagy olyan gyűjteményt, aminél egy tokban van több film. Persze megcáfolom magam, mert becsúszik pont az ellenkezője is. De, hát néha nehéz ellenállni. Így valahol megértem, hogy abbahagyják a gyűjtést és felszámolják a filmjeiket. Én is szoktam mostanság eladni, hogy szinte tudjam tartani a darabszámot, bár egyre nehezebb megválni 1-1 kiadványtól. A filmek mellett bizonyos előadóktól zenei kiadványokat is veszek. A CD mellett LP-t is. Van, hogy több verzióban. Szóval arra is kell gondolnom. Ez az Ausztrália 12 euró volt szállítással, kár lett volna ott hagyni...

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Új hozzászólás Aktív témák