Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz MdewC #871 üzenetére

    Én bepróbálkoznék a helyedben a supportnál, hogy engedjenek át, vagy mi van. :)) Teljesen megérdemelnéd.
    Mondom, nekem tavaly volt ugyanígy, és semmi gond nem volt.

    És nem 50k-t kerestem, hanem 250-et, de ebből 230-at egyetlen délután leforgása alatt, amikor megjelenés után 2 nappal megbolondultak a szerződés árak mert senki nem gondolkozott előre és pár lejátszott meccs után hirtelen kellett mindenkinek a szerződés. :DDD Emlékszem, 1000 körül ment darabja, és nagy részüket 200 zseton körül vásároltam össze. :C De persze ahogy láttam, hogy folyamatosan növekszik, már 300-400-ért is vettem, amik félóra múlva 700-ért mentek még el. :DDD Abból megint vettem olcsón, mert a bolondok nem vették észre, hogy 300 körül még van BUY NOW a messzi galaxisban, inkább licitáltak még a 700-ra is, mert annak már csak pár másodperc volt hátra. Na igen, az elején sok még a hozzá nem értő pistike. :))

    Bár az is igaz, hogy ott hirtelenjében csak vagy 40k-t kerestem, mert mindig levásároltam újabbakra olcsón, de rajtam ragadt 300 aranyszerződés.. aztán azok is elmentek pár hét alatt 400-500 ért darabonként. Összesen volt vagy 200k profit, az tuti. :D Szóval összehozhatod te még azt megjelenéskor is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák