Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evibly

    senior tag

    válasz vegitossj7 #8614 üzenetére

    A szerencsét abszolút aláírom és nem egyszer fogom a fejem bizonyos góljaimnál, mert akkor mákok, hogy elképesztő. Szóval azt mindig is elismertem, hogy ez a faktor váltakozva jelenik meg.

    Ezt jó, hogy mondod, mert akkor majd igyekszem finomhangolni a taktikát, mert nagyon nem szoktam hozzányúlni, csak akkora, ha veszve van minden és akkor ultra attacking.

    A kérdés csak az, hogy mi a tökért kapok gólt 3:0-nál? :N
    Én itt érzem a bibit: az első félidőben könnyedén átjátszom, semmi extrát nem villant, nálam meg szinte minden lövés bemegy. A te logikád szerint akkor nála el kellene indulnia a támadó felfogásnak, de semmi. Indul a második félidő és minden változik. Ez úgy lenne életszerű, hogy már az első, de legalább a 2. gól után induljon be, kepesszen, támadjon. De nem, sőt, ilyenkor gyakran a rage quit jön.

    De ha marad, akkor elmegyünk félidőzni, és akkor minden megváltozik. Az lehet még, hogy ő állít valamit a taktikán, én nem nyúlok az enyémhez, és ebből lesz az, hogy nem tudom megállítani (pedig előtte simán szereltem), nincs egy jó passzom (pedig addig minden emberhez ment) és minden lövése gól, pedig odáig csak homályt hozott össze?

    Nem tudom erről meggyőzni magam :)

    ui: simán lehet persze, h ez egy önbeteljesítő pszichológia: ezerrel figyelek, mert tudom, hogy valami gebasz lesz, és valahogy úgy alakítok mindent, hogy tényleg az lesz ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák