Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz MdewC #6235 üzenetére

    Hiányzott már Tévez a csapatból, nagyon veszélyes elől, annak ellenére, h 3* a csel, plusz nem érdemes fej játékot építeni rá, de a talajon, ha a 16-os környékére kerül, az gólhelyzet. Brutál pontos, erős és a trait-jei miatt nagyon OP a befejezése.
    Mögötte IF Dybala CAM-ben is megállja a helyét, nem csak ST-ben, kiválóan passzol és megvan az a képessége, hogy távolabbról is becselezze magát/megtartsa a lasztit és leadja, így nehezebben levédekezhető a támadás a váratlanok miatt.
    Di Maria teljesen ok a bal szélén, Pereyra pedig a jobb CAM poszton is az egyik best kp a játékban. Tud védekezni, be tud segíteni hátul és Modricnak a H/H miatt, elől pedi meg lehet vele verni a védőjét. Tud beadni, passzolni, kapu előtt jól fejez be. Horgony lap van rajta, végig bírja a meccset.
    Danilo nagyon jó RB poszton, sok statja erős, ez a passzoknál is meglátszik.
    Llorist pedig csak ajánlani tudom. :)

    Kicsit elkapott a hév, de vissza kell szoknom a bepasszokra/beadásokra, mert az az alap játékom, mostanában többször is begyalogoltam a kapuba, ezt kell átállítani szintén vegyesbe, hogy váratlan legyen.

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

  • válasz MdewC #6235 üzenetére

    Zouma egyáltalán hogy kerül oda? Szerintem sokkal olcsóbban is vannak nála jobb hátvédek, pl franciák közül Perrin, Laporte, Sakho és fekete Umtiti is jobb vételnek tűnik. :)

    A keret eleje nagyon jó. De hátul én másképp rendezném a sorokat. Pl Modric helyett valamelyik Serie A középpályást, tele van az olasz szuper középpályásokkal (pl Nainggolan, Marchisio, Guarín), és lehet ahhoz csatlakozó Serie A hátvédeket tenni, akik szintén jó vételek és van variáció. Én lehet áttenném Matuidit a másik oldalra, és akkor összeillik Aurier-vel (FIFA 15-ben kb a legjobb jobbhátvéd volt az informja) és középhátvédnek meg akárki. Nekem az Aurier+Thiago Silva párossal verhetetlen volt az a szekció. Baloldalt meg lehetne pl Alex Sandro meg Chiellini, ha telik rá. Vagy Miranda, és akkor egész brazilos a hátsó alakzat.

    De persze ez csak az én véleményem, tapasztalatom. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák