Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LendvaiFeri1

    addikt

    válasz _adaml21_ #47 üzenetére

    Akkor milyen lesz a FIFA 27? ;] ;]

    So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

  • szekto

    aktív tag

    válasz _adaml21_ #47 üzenetére

    Divat vagy sem, én személy szerint nem azért szidom, mert divat, hanem mert olyan hibákkal találkozom pl. online, ami ellen nem igazán tudok mit tenni. Az egyik ilyen a játékosváltás, amikor védekezek. 3 védő 1 csatár ellen, a csatár a középső védő irányába fut, a középpályásról átvált az egyik szélsőre, aki messze van, majd amikor rányomok a játékosváltásra, átteszi a másik szélső védőre, és persze mire végre méltóztatik kiválasztani a jó védőt, addigra a támadó már átjutott a védősoromon, és éppen rúgja befele a gólját. Vagy a másik, szögletnél magától beugrik az általam éppen nem irányított játékos, akiről meg bepattan a labda. Mindezt persze nem egyszer játssza elő.

    Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen (a szó szoros értelmében), meg balszerencsés, de számomra ezek teljesen taccsra vágják a játékélményt. :)

    FUT-nál jobban örülnék, ha valahogyan ezt a coin rendszert átvariálnák, és inkább azt díjaznák, hogy mennyit passzolsz, mennyi helyzetet tudtál kialakítani, mennyire jól tudsz védekezni, stb., és nem feltétlenül azt, hogy vágok egy meccsen 10 gólt. (15-tel nagyjából az az érzésem, hogy túlzottan támogatja a támadójátékot.)

    Meg valahogy ezt a gyors-jó labdavezető-jól lövő triumvirátus között kéne megtalálni egy egészséges egyensúlyt, mert nagyjából mindenki ugyanazokat a játékosokat veszegette meg FUT-ba, nem véletlenül. :)

    Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

Új hozzászólás Aktív témák