Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CR2025

    csendes tag

    válasz Yodamest #4192 üzenetére

    Szerintem is amennyiért vettem ár/érték bajnok evra kivételével mindenkit 650-ért sikerült megszereznem.
    Melo-t több helyen is ajánlották akkor mindenképp beszerzek egyet kipróbálásra. Bertolacci csak ideiglenes cam megoldás van mikor pl cerci van ott helyette.
    Kapusokhoz: eddig reina volt a kapusom tegnap vettem meg perint (azóta gólt sem kaptam :)) igaz 3 lejátszott meccsem van csak azóta ) és ami furcsa hogy eszeveszettül kijön. Minden labdáért minden beadásnál szaladgál kifelé tiszta neuer.
    Egyik meccsen szinte szívrohamot kaptam miatta. Ellenfél előrevágja a labdát én futok hátra a védőmmel a csatár meg melletem erre meglátom a kapust de ő meg rosszul jött ki ezért elkezd visszafelé kocogni.
    Üres a kapu ellenfél támadó sprintel a labdáért ez meg csak kocog visszafelé.

    (#4182) MdewC : neked is köszi. Ez a serie meg a halálom. Hiába tudom hogy e-vel van mindig a-t írok.
    Dybalával meg nem tudok mit kezdeni.Mindenki ódákat zeng róla de szerintem könnyen elnyomják.
    Juventussal is tolom az online seasont de nem verekedte be magát a kezdőmbe. Ha hátrányban vagyok akkor mindig jönni szokott de van mikor mandzukic jön be helyette.
    Ott ezzel a felállással játszok: [link]
    Fura cuadradot cdm posztban látni mi?
    De ez volt az eddigi legjobb húzásom. Mindenhol ott van. Szögleteknél pl 2. sorban ott van így ha kifejelik hozzá kerül és nem 1 távoli gólt rúgtam már így. Meg persze szélvész gyors így bárkit utolérek vele. Játékbeli helyezkedés alapján inkább tűnik marchisio cdm-nek tehát csak így a táblán néz ki furán.
    Online seasonben jeleneleg div 4-ben vagyok mindenhol bajnok egy szezonban nem sikerült csak a feljutás.

Új hozzászólás Aktív témák