Új hozzászólás Aktív témák

  • marcess

    senior tag

    válasz ProgenXL #7225 üzenetére

    Nyugtató beszerzése nem kötelező, de ajánlott! Viccet félretéve, sokkal könnyebb dolgod lesz csapat építésileg, mint akik szeptemberben kezdték. A sima arany lapok ára töredéke a szeptemberinek, szóval nagyon nem leszel lemaradva. Én azért megkérném anyuékat, (bocsi csak erre asszociáltam) hogy adják oda neked előbb, nyilván előbb leszel meg, de holnaptól elvileg minden nap, lesz egy ingyen csomag mindenki részére (dec. 18-tól jan-2ig), és ezek a csomagok sokat dobnának a kezdéseden. (igaz nem eladhatók, de játékosokat, fogyóeszközöket ad) Nyilván a játék elején fel kell oldani a zseton bónuszokat, amik elérhetőek neked. (nem tudom játszottál-e vele tavaly, de minél régebben játszol annál több ilyen bónuszod lesz). Ne nyiss packokat csak azokat amik ingyenesek. Nem éri meg, ha csak nincs igazán nagy szerencséd. Sosem játszottam a Fifa World-del, de nem árt, ha elolvasod a topik elején lévő összefoglalót, illetve Fut elején lesz egy ilyen oktató rész, mire kell figyelned csapatépítéskor (összhang), hogyan kell kereskedni, ilyesmi.

    Elsőre ennyit, ha van kérdésed tedd fel nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák