Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz sch_a #600 üzenetére

    Amúgy számomra nem volt haszontalan ez a kis beszélgetés, mert én nagyon nem tudtam eldönteni, hogy mi a jó nekem, és így jó pár véleményt el tudtam olvasni ezzel kapcsolatban.

    Volt fél évig egy xbox360-am törve, az jó bulinak tűnt, hogy ~60 ezerért van egy cucc, amire minden játékot le tudok tölteni ingyé', meg tudok GTA5-özni... Aztán azon vettem észre magam, hogy volt, hogy 3 hónapig feléje se néztem. Nem volt az igazi az akciójátékok irányítása kontrollerrel, nehezen szoktam meg, hogy nem bill+egér van. Igazából csak a FIFA-t nyomom kontrollerrel, az meg eredetiben volt meg PC-re, így azon nyomtam. Sajnos a TV-m is már elég régi, lassan 10 éves LCD, még FHD felbontást se tud, így nem volt akkora élmény, monitoron meg inkább akkor már a PC-t preferáltam.
    Hozzátartozik a történethez, hogy fél év után haszonnal tudtam továbbadni az xboxon :DDD

    Időm se engedi, hogy túl sokat játszak... Ha játszom, akkor viszont csak FIFA. Szóval van egy kis dilemma, de alighanem most megveszem PC-re a játékot, és ha tetszeni fog, akkor inkább gépet fejlesztek "egy konzolnyi pénzből".

    Ha lenne saját lakásom, és nem ilyen "négylaki" életet élnék (otthon, kollégium, barátnő, másik lakás), ahol lenne egy kényelmes nappalim egy hatalmas TV-vel, valószínűleg tennék egy próbát egy konzollal, de így a PC megfelelőbb opció számomra azt hiszem.
    Lehet cáfolni/egyetérteni, kíváncsi vagyok a véleményetekre. :) És bocsi a további offért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák