Új hozzászólás Aktív témák

  • evibly

    senior tag

    válasz bucketb0b #591 üzenetére

    Egy kicsit beszállnék én is ebbe a beszélgetésbe egy másik nézőponttal.

    10-15 évvel ezelőtt csak asztali PC-m volt, nyilván fontosak voltak a játékok, ment is a fejlesztgetés rendesen. Sokat játszottam is rajta, de ahogy a családi, meg egyéb életem megváltozott, nem volt időm, energiám játszani, így ezután csak notebookot vettem. Persze eleinte úgy, hogy azért a HL2 elfusson rajta :D , de egy ideje, ha van gépváltás, már nem annyira érdekel ez a szempont sem.

    Amikor végül csak beruháztam egy Xbox-ra, az volt a fő motivációs erő, hogy annyival, de annyival egyszerűbb az életem ezzel. A hardver kompatibilitási problémák, driverek, nem indul, miért nem indul, fórumok bújása a válaszok után, telepítgetések nagyon nem hiányoztak és úgy is lemondtam a PC-ről, hogy tudtam: búcsút inthetek az FPS-nek, drágábbak a játékok, és limitált lesz a grafikai színvonal is egymás után.

    Nálam a konzol megvétele a kényelem kiváltását jelentette, azt az érzést, hogy lemez be, indít, megvagyok. Ez nálam van annyira fontos, hogy nem számolgatom, mennyit vesztek (vagy esetleg nyerek) egy PC-hez képest, mert így nekem király. Most váltok Xbox One-ra, eszembe sem jutott, h PC-t vegyek, de a fenti okok miatt érhető.

    Ezt annyira a szokások, az ember életvitele határozza meg, hogy tényleg nincs értelme egy kicsit sem méricskélni oda-vissza. :R

Új hozzászólás Aktív témák