Új hozzászólás Aktív témák

  • szpal17

    őstag

    Ezt a rohadt csaló játékot aki kitalálta...hihetetlen. :U

    Értem én, hogy a DIV 2-ben már nagyon komoly játékosok is lehetnek, de ez hogy befolyásolja a rohadt bírót és a kapust azt nem tudom. Ha jól nyomja az ellenfél, akkor simán elfogadom és küzdök, de ez...
    Olyan meccseim voltak, ahol tisztán jobban játszottam, de egyszerűen semmi nem megy be. Jó, persze lehet ilyen is.
    Oké elmegy a feljutás lehetősége, jön a bennmaradásért folytatott harc...szó szerint harc. Két meccsen is olyan ítéletek vannak, hogy szerintem az ellenfél sem hiszi el és inkább mellé rúgja a tizit, de aztán természetesen valahogy csak övé a győzelem. Megpattan 8 emberen és valahogy becsorog.
    Utolsó meccs mondom lesz ami lesz full támadóba a csapat. 30 perc alatt 5-0 ide...igen biztosan ennyivel jobb voltam a gyereknél és a DIV 10-ből sorsolta a gyereket, azért, hogy tuti benn maradjak. Semmivel sem volt rosszabb, mint a korábbiak, de megnyomtam a lövést és gól. Vicc az egész...

    Ja és a Seria A-s csapattal alig tudok nyerni...szenvedés az egész. Szaladoznak össze-vissza, sokkal pontatlanabbak, mint a non rare-ek, pedig tényleg koncentrálok.

    Úgy érzem megint le kell rakjam egy kicsit. :(

    És bocsesz, de megint ki kellett engednem valahol a nemtetszésemet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák