Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Azog the Orc #4399 üzenetére

    Meccs közben váltogatok, általában long ball vagy counter attack, de sajnos nem ezen múlik azt vettem észre. Ha megy akkor megy ha nem akkor nem, állítgathatok bármit, ugyanez a felállással is.. tavaly szinte csak a 2 csatáros játék ment, idén már vagy 10féle felállást kipróbáltam, mindegyikkel ment és mindegyikkel szar voltam épp mikor hogy mentek a dolgok. Nem látom a folyamatosságot sajnos, így meg kicsit nehéz abból gazdálkodni ami van. A legszebb az egészben, hogy a div3 seasonsben a csúcs számomra.. 2. alkalommal estem ki div4be majd onnan megint címet megnyerve jutottam fel, majd megint kiestem, mert esélyem sem volt.. nálam szerintem most tetőzik a játék szánalmassága. A legszebb, hogy olyanok vernek el akik Robbennel le a szélre, centerezés és halálpontos passz úgy, hogy oda sem néz, de elver.. szar szánalom most nálam az összes ellenfél, de a lényeg, hogy kikapok. Mikor megnézem a statisztikáját akkor meg 60gy 58v.. az ilyen ne mondja, hogy skillből ver el, mert kiiszom a tejet a dobozból :(((

    a lényeg a lényegben, hogy 5ből 4x verem ezeket 1döntetlen meg talán 1x elver a srác ha egyenlőek a feltételek. És itt most nem a hendire gondolok, hanem a szerencsére, hogy állandóan hozzájuk pattan meg az általa nem irányított védő megerőszakolja a játékosom. Meg mindig dolog szerencsésen jön ki..
    legtöbbször védekezésnél is annyira látszik a srácon, hogy nem nyom semmit, mert lereagálni sem tudja a passzomat, de azért jön ki jól, mert nem mozdul semerre a gyökér én meg beleszaladok. :(((

Új hozzászólás Aktív témák