Új hozzászólás Aktív témák

  • Luigi0086

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!! Egy jó ideje nyomon követlek titeket! A focis játékokat végig másztam 98 óta,többségébe fifa,egy kis pessel keverve. Pc-n, playstationon toltam,tolom. Jelenleg egy ps 4 est bitorlok. Közületek fenn van nekem mdewc kolléga, meg tigimogocika,remélem jól írtam a nick neved :) Régebbi fifák jobban bejöttek, az utóbbi időbe tök randomnak érzem,az hogy van e hendi az érdekes kérdés... Inkább hol így támogat a gép, hol amúgy... Az idei fifa nagyon nem esik kézre, tavalyiba ut be 4. ligáig mentem, idén szenvedés,főleg a passzok pontossága, kezdetlegesen egy olasz low budget csapatot építettem de nem igen fekszik... Egy sturaro,honda,djordjevic, trió alig tud átvenni sokszor egy 2 méteres sima passzt is,elpattog minden fele,kész idegbaj kerülget... Az online seasont válogatott csapatokkal kezdtem,az jóval simább és haladok is előre!! Nem tudom hogy egy ultimate team mitől másabb... A taktikám 4-3-1-2 , high pressure, vagy long pass ,de már mindent próbáltam... A játékstílusom a sokat passzolós,végletekig eldugom a labdát!! Kapuba szcezny véd,védeget amúgy ut be... Tiszta vicc mondjuk hogy a kapus sokszor áll és bambul,nem lehet vele elég szabadon mozogni,olyan korlátozott,de az egész fifát annak érzem,scriptelt...A bírók is megérik a pénzüket,egy apró lökést is lefújnak piros lappal,a kéz meg haza adás meg lókuki... Most agyalok egy bpl csapaton,hátha az szerencsésebb ,bár kétlem,idén szerintem a patch után lett ótvar,köszi ea!! Szóval egyenlőre marad online season, illetve offline fut illetve karrier mód gép ellen!! Még jó hogy megvan a pes 16 is ps 4 re,így felváltva tolom. Mert a fifától kerülget az agyfasz sokszor. A laggos buta meccsek és a játék bugjain át...Mondjuk a pes jóval előrébb jár labda fizikába,mozgások fizikájába,itt a gyors játékos gyors, nem úgy mint idei fifa,hogy egy messit is visszahúznak ... Ja és pesbe nincs olyan mint fifába hogy egy lahm elnyom egy yaya touret,jóval komolyabb itt a fizika kérem szépen! De hát a pes szimulátorosabb ,fifa árkádosabb... Jó jó,licenszek,az ea bevásárolta magát,így ott nehéz labdába rúgnia a pesnek,de ami a pályán van,az fullos a pesbe,tegnap esti fifás agyfaszom után kellemes felüdülés volt,myclubba,hasonló mint ut, szóval itt letudják kezelni a labdát,kapus is dolgozik,nem csak áll mint fasz a lagziba... Ja és már most jó csapatom van,elől hazard,dybala,ezeket mind pörgettem,sose vennék coint,rengeteg akció van online a pesbe,hozzád dobnak csak úgy 30 ezer tallért,fifába mikor lessz ilyen?? A játékosok is drágák ut be... Ps 4 en éa xbox oneom álom, pc n sajnos gyengécske a pes,ott fifa jobb helyzetbe van...Viszont maga a foci élménye kárpótol mindenért a pesbe,és a grafika is fasza ,főleg új generációs konzolokon... Ha hiszed ha nem,ki kell próbálni!! Idén igen gyengén indított a fifa,tavalyihoz mérten,eladásba,ugye az okok érthetődőek,bugos játék,fos szerverek,csalt meccsek,random... A pes viszont jól kezdett,sok fifás jött át,több fórumon is olvastam,hogy elvakult fifások is dícsérik... Én csak annyit mondok gyerekek,ki kell próbálnotok,mert ez foci!! A fifa kevésbé... Persze ettől marad mind a kettő,bár az idei fifába megfordult a gondolatom,hogy eladom a picsába,nem kell az idegesség,nem akarom hogy a kontrollerem is bánja... Úgyhogy ennyi!! Jöhetnek érvek ellen érvek is! Sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák